digiturudus ja digimeedia planeerimine

Digitaalsed turunduskanalid annavad üksikasjaliku ülevaate nii sihtgrupi profiilist kui ka kampaania tulemuslikkusest ning on seejuures automatiseeritavad. Aitame Teil välja selgitada parima lähenemise ja õiged kanalid, millega soovitud sihtgrupini jõuda. Terviklik ja läbimõeldud digiturunduse strateegia toob ka oodatud tulemuse.

Google'i reklaam — Google Ads on Google'i reklaamplatvorm, mis näitab reklaame Google'i otsingus vastavalt otsitavatele märksõnadele, Google'i omandis olevates platvormides (YouTube, Gmail, Google Maps) ja partnerkanalite võrgustikes. Meie digispetsialistide portfooliosse kuuluvad muu hulgas näiteks Google Search, Google Dispaly, Google Video, Google Analytics ja Waze sertifikaadid.

Taasturundus — Remarketing (ka retargeting) ehk taasturunduskampaania näitab reklaame inimestele, kes on Sinu veebilehel juba varem käinud. Remarketing reklaame võib näidata kõikidele eelnevalt lehte külastanutele aga ka täpsemale sihtgrupile – näiteks neile, kes lisasid veebipoes toote ostukorvi aga jätsid ostu sooritamata. Taasturundusreklaamid jõuavad klientideni nende veebikäitumise põhiselt, tõstes aktiivse kaasamise tõenäosust.

 

Kuidas saame sind aidata?

  • Digimeedia planeerimine

  • Google Ads ja otsingureklaam

  • Sotsiaalmeediareklaam

  • Superfännid ehk influencerid

  • Turunduse automatiseerimine